Наради з питань реалізації державних і регіональних програм підтримки сільгоспотоваровиробників в Глобинському та Новосанжарському районах

14.03.2018

14 березня 2018 року в Глобинському та Новосанжарському районах за участі заступників директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Реви І.І. та Палія О.Б., голів райдержадміністрацій, спеціалістів обласних та районних служб і організацій, керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, сільських голів та голів ОТГ, банківських установ, засобів масової інформації проведено робочу зустріч з питань реалізації в районах державних і регіональних програм підтримки сільгоспотоваровиробників в 2018 році.

Особливу увагу було акцентовано на Програмі розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, Програмі часткової компенсації (25%) вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, Програмі здешевлення кредитів та на Програмі підтримки розвитку фермерських господарств.