Ви є тут

Обстеження посівів ранніх зернових культур

15.06.2017

15 червня 2017 року комісія в складі Фролова С.О. – директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Палія О.Б. – заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Гангура В.В. – заступник директора з наукової роботи в галузі рослинництва інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН, Товстошкура В.М. – головного агронома ДП ДГ «Степне», Лень О.І. – завідуючий лабораторії землеробства та Олепір Р.В. – заввідділом кормовиробництва та інтегрованого захисту рослин Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М.І. Вавилова інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН провели обстеження посівів ранніх зернових культур на дослідному полі Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М.І. Вавилова та ДП ДГ «Степне».

Комісією оцінено їх стан, фазовий розвиток та виходячи з цього прогнозовані строки збирання і очікуваний рівень продуктивності.

На сьогодні обстежені посіви ранніх зернових і зернобобових культур знаходяться в задовільному стані, відмічається дефіцит вологи, що негативно впливає на формування їх урожаю. В зв’язку з цим очікується зниження їх урожайності порівняно з вихідним станом на 20-30%.