Онлайн – семінар «Досвід молочного тваринництва Ізраїлю»

24.03.2021

24 березня 2021 року відбувся онлайн - семінар: «Передовий досвід і досягнення молочного тваринництва Ізраїлю» направлений на налагодження співробітництва двох країн в галузі молочного скотарства, організатором якого виступила ТОВ «Полтавська сільськогосподарська дорадча служба».

В семінарі взяли участь представники кращих сільськогосподарських підприємств області, що утримують галузь тваринництва та зацікавлені в подальшому розвитку.

Зі сторони Ізраїль в семінарі взяли участь: Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі - Євгеній Корнійчук, Президент Асоціації сприяння розвитку та співробітництву «Ізраїль – Україна та країни СНГ» - Леон Табаков, а також представники компаній Ізраїлю, які презентували інноваційне обладнання для оптимізації роботи в галузі тваринництва, реконструкції комплексів, постачання цехів по переробці молока.

Зі сторони України виступив Олег Палій – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, який відмітив, що Полтавщина має розвинену галузь тваринництва та займає лідируючі позиції серед регіонів України, а також наголосив на важливості подальшого  співробітництва держав в даному напрямі для успішного ведення молочного бізнесу.

Підсумком онлайн-зустрічі стала домовленість про подальшу комунікацію аграріїв Полтавщини з представниками ізраїльського агробізнесу для налагодження співпраці.