Передсвятковий ярмарок з реалізації сільськогосподарської продукції

10.03.2015

За дорученням голови Полтавської обласної державної адміністрації В.А. Головка 7 березня 2015 року Департаментом агропромислового розвитку проведено передсвятковий ярмарок з реалізації сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки в м. Полтава по вул. Шевченка (в районі центрального ринку) сільськогосподарських і переробних підприємств, фермерських господарств та фізичних осіб районів.

В ярмарку налічувалось 25 учасників з 10 районів області, які представили широкий асортимент продукції власного виробництва за соціально доступними, оптовими цінами, а саме: борошно, цукор, хлібобулочні та кондитерські вироби, крупи, ковбасні вироби, молочна продукція, яйця, овочі, фрукти, риба, птиця, мед, та насіння овочевих культур. В заході приймали участь такі потужні підприємства та організації області, як: ПАТ «Білоцерківська агропромислова група», ПАФ «Україна» Великобагачанський район, ТОВ «Гадяч сир» Гадяцький район, ТОВ АПК «Докучаєвські Чорноземи» Карлівський район, ТОВ «Решетилівський хлібозавод», ДП «Полтавський КХП», ТОВ АФ «ім. Довженка» Шишацький район Полтавська обласна організація «Спілка пасічників» та інші.

Найбільшим попитом у громадян користувались цукор, борошно, олія, крупи.

Вся продукція, представлена на ярмарку, відповідала нормам і вимогам згідно перевірки ветеринарної служби області.

За підтримки обласної державної автоінспекції на ярмарку було забезпечено чергування співробітників ДПС які забезпечували належні умови для заїзду, розташування транспортних засобів, безпеки руху та громадського правопорядку, а також співробітників медичної служби.

Про місце та час проведення даного заходу було завчасно оголошено в засобах масової інформації.