Підписано Меморандуму про співпрацю між дорадниками Сумщини та Полтавщини

10.10.2019

10 жовтня 2019 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувся практичний семінар «Агроконсалтинг. Кооперація. Переробка».

В даному заході прийняли участь Роман Корінець – координатор Робочої групи з питань розвитку сільських територій Офісу підтримки реформ при Мінагрополітики України, радника Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України, Сергій Фролов – директор департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації, Олександр Маслак – директор департаменту агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації, дорадники та представники малого та середнього агробізнесу з Полтавської та Сумської областей.

Під час семінару учасники ознайомилися та обговорили практичні проблеми та перспективи розвитку сільськогосподарського дорадництва та кооперації, практичні механізми співпраці дорадників з сільгосппідприємствами і обслуговуючими кооперативами в Полтавській та Сумській областях. Також було наголошено на необхідності підтримки сільськогосподарської обслуговуючої кооперації та сільськогосподарського дорадництва з державного та місцевих бюджетів.

Керівники сільськогосподарських дорадчих служб Сумщини та Полтавщини підписали Меморандуму про співпрацю.