Підприємства Полтавщини представлені на Національному павільйоні України «Organic Ukraine Business Hub»

01.08.2022

29 липня 2022 завершив свою роботу представлений в рамках світової виставки-конгресу органічної продукції BIOFACH 2022 (Нюрнберг, Німеччина) Національний павільйон України «Organic Ukraine Business Hub».

Павільйон організований Громадською спілкою «Органічна Україна» спільно з ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та національним проєктом Дія.Бізнес у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (Quality FOOD Trade Program) та «Органічна торгівля заради розвитку у Східній Європі» (OT4D).

Учасниками Національного павільйону України стали понад 20 компаній-виробників органічних продуктів. Полтавщину представляли: UKROLIYA  з брендом Garna Organica, Агропромислова група «Арніка» (ARNIKA ORGANIK), ПП «Агроекологія» з ТМ«Vo!».

В рамках роботи «Organic Ukraine Business Hub» відбулося обговорення теми: «Сталий сільськогосподарський розвиток. Ініціативи ПРООН в Україні» та презентовано Дорожню карту ESG для органічного сільського господарства, пілотний кейс ПРООН з Арніка Органік.

Також на міжнародній виставці BIOFACH 2022 презентований Органічний путівник 2022 (Каталог українських експортерів органічної продукції 2022), детальніше з яким можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/4ZnS9Yx.