26.02.2024

29 лютого 2024 року, в рамках серії навчальних та інформаційних заходів з питань аграрного та сільського розвитку, які організовано проектом ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA) у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України та іншими Проектами міжнародної технічної допомоги в Україні, відбудеться онлайн навчально-інформаційній захід: «Підтримка аграрного та сільського розвитку у 2024: перспективи та можливості для малого агробізнесу».

Під час заходу увагу буде акцентовано на огляді фінансових та інших ресурсів та інструментів, доступних для підтримки малого агробізнесу та для сільського розвитку в Україні. Учасники отримають можливість ознайомитися з різними програмами, спрямованими на підтримку мікро, малого та середнього сільського господарства. Ці програми спрямовані на допомогу розвитку, розширення бізнесу, підвищення ефективності виробництва та мінімізацію ризиків. Учасники отримають практичні поради стосовно вибору оптимального джерела фінансування та способів його використання для досягнення максимального ефекту.

Мета: надати учасникам огляд фінансових та інших інструментів, які доступні для сільськогосподарських виробників в Україні. Учасники матимуть можливість дізнатися про бюджетні програми, гранти, кредити, гарантії які можна використовувати для розвитку сільського господарства та підтримки сталого розвитку аграрного сектора в Україні. Протягом заходу учасники також отримають інформацію як правильно оформляти заявки на фінансування та як ефективно використовувати виділені кошти для досягнення максимального ефекту та убезпечити ризики.

Спікери:
Річард Розвадовскі – ключовий експерт проекту ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA).
Ахіджанов Баграт Рафікович – Директор департаменту фінансово-кредитної політики Міністерства аграрної політики та продовольства України (можливі зміни).
Кіріна Ірина Григорівна – начальник відділу з розвитку підприємництва Управління аграрної інфраструктури Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Приходько Олег Володимирович – Голова правління Фонду часткового гарантування кредитів в сільському господарстві.
Гвоздь Сергій Васильович – Завідувач сектору овочівництва та картоплярства Управління землеробства, рослинництва та плодоовочівництва Департаменту аграрного розвитку Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Пазинич Ольга Сергіївна – Начальник Управління регулювання аграрних ресурсів Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Для кого: виробники сільськогосподарської продукції різних організаційно-правових форм з усіх регіонів України, представники органів виконавчої влади усіх рівнів, представники органів місцевого самоврядування/представники територіальних громад, представники галузевих та професійних організацій, сільськогосподарські дорадчі служби та сільськогосподарські дорадники, а також інші зацікавлені особи.

Формат: Онлайн-платформа ZOOM

Коли: 29 лютого 2024 року

Час: 10:00-12:30

Реєстрація на захід триватиме до 17:00, 28.02.2024 р.

Програма заходу: https://drive.google.com/file/d/1Cfizl_3wNbMefi0pFdaVNRl6nls75GCC/view?usp=sharing

Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/dXZHhdN99FZQ9ZQN7

Ланка на підключення буде надіслана учасникам на вказані ними адреси електронної пошти напередодні заходу.

Чекаємо на Вас!