Підвищення кваліфікації спеціалістів галузі тваринництва

04.03.2020

04 березня 2020 року на базі Полтавської державної аграрної академії Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено навчання спеціалістів галузі тваринництва сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств області.

Відкрив захід Палій Олег Борисович – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, який підвів підсумки роботи  галузі тваринництва за 2019 рік та охарактеризував напрями співпраці з сільськогосподарськими підприємствами та фермерськими господарствами області у 2020 році. Також привітали учасників Горб Олег Олександрович – проректор науково-педагогічної, наукової роботи та міжнародних зв’язків ПДАА, декан факультету підготовки іноземних громадян, к. с.-г. н., професор кафедри екології збалансованого природокористування та захисту довкілля та Поліщук Анатолій Анатолійович - Декан факультету «Технології виробництва та переробки продукції тваринництва», доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри годівлі та зоогігієни сільськогосподарських тварин.

В ході навчання виступили науковці академії та Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН України, викладачі ДНЗ «Школа підвищення кваліфікації спеціалістів по розведенню с/г тварин та племінній справі» та представники обласних організацій.

Основними напрямами навчання (підвищення кваліфікації) стали:
- застосування сучасних інформаційних систем та технологій в галузі тваринництві;
- вимоги законодавства щодо якості, безпечності та гігієни кормів для сільськогосподарських тварин;
- селекційно – племінна робота в галузі тваринництва;
- проблемні питання в розвитку галузі свинарства;
- зміни у Законі України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин»;
- лабораторна діагностика хвороб сільськогосподарських тварин;
- стандарти, програми – передумови та запровадження принципів НАССР разом з ІSO;
- актуальні питання щодо епізоотичної ситуації на території України та Полтавської області;
- охорона праці в сільському господарстві, недопущення нещасних випадків та виробничого травматизму.

Після закінчення навчання учасники одержали посвідчення про підвищення кваліфікації.