Пішов з життя відомий аграрій, заслужений працівник сільського господарства України Валерій Ілліч Капленко

10.12.2023

Колектив Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації глибоко сумує з приводу смерті Капленка Валерія Ілліча, генерального директора сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю ,,Воскобійники”, депутата обласної ради 6 скликань.

Все своє життя Валерій Ілліч присвятив сільському господарству. Пройшов довгий шлях від тракториста до генерального директора сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю ,,Воскобійники”. Був знаним керівником і мудрим наставником для колег.

Будучи депутатом обласної ради Валерій Ілліч всіляко підтримував ініціативи Департаменту щодо програм розвитку аграрного сектору Полтавщини, зокрема фермерів та малого бізнесу на селі.

У наших серцях Валерій Ілліч назавжди залишиться справедливою, щирою і небайдужою людиною, який вболівав за село і робив все можливе для розвитку та процвітання аграрного сектору Полтавщини.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким з приводу тяжкої непоправної втрати. Нехай добрий, світлий спомин про Валерія Ілліча назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Вічна пам'ять!