Регіональна веб-конференція: «Розвиток керованого бджолозапилення»

25.05.2021

25 травня 2021 року відбулася веб-конференція: «Розвиток керованого бджолозапилення» у Полтавській області, організатором якої виступив BeesAgro і проект USAID.

Учасників заходу привітав Олег Палій, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, який зауважив про важливість розвитку бджільництва для галузі сільського господарства та підтримку впровадження даного проекту в області.

Голова громадської спілки «Обласне об'єднання Полтавський пасічник», директорка ДНЗ «Гадяцьке аграрне училище» Наталія Сенчук інформувала про стан бджільництва та бджолозапилення на Полтавщині.

Виступаючі поділились досвідом організації бджолозапилення в саду та ягіднику, використання засобів захисту рослин під час бджолозапилення, обговорили організаційно-правові аспекти надання послуг запилення та нагальні питання.