05.02.2014

4 січня 2014 року відбулася Республіканська селекторна відео-нарада під головуванням міністра аграрної політики та продовольства України М.В. Присяжнюка.

Під час наради розглянуто питання підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт, забезпечення нарощування сільськогосподарського виробництва, виконання Програми активізації розвитку економіки у 2014 році та цінової ситуації на продовольчому ринку.

В обласній студії відео-зв’язку були присутні заступник голови облдержадміністрації В.В. Замикула, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації С.О. Фролов, керівники причетних Департаментів та обласних служб АПК.