Робоча поїздка до Котелевського району

24.06.2020

В День державної служби директор разом із спеціалістами Департаменту ознайомились з результатами діяльності фермерського господарства «Еко-Маяк» Котелевського району, яке брало участь у Програмі розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.

Фермерське господарство «Еко-Маяк», яке очолює Герой України Корост Тетяна Михайлівна, займається вирощуванням органічної продукції та має сертифікат відповідності.

Огляд полів де вирощуються органічні соняшник, пшениця, полуниця, лохина, ожина дали можливість оцінити ефективність Програми, яка направлена на підтримку саме малого та середнього аграрного бізнесу.

В планах голови фермерського господарства налагодження власної переробки вирощеної органічної продукції.

Фролов Сергій Олександрович привітав Корост Тетяну Михайлівну з пройдешнім святом Днем фермера та вручив Почесну грамоту Полтавської обласної державної адміністрації.