Робоча поїздка Міністра агрополітики України на Полтавщину

10.04.2014

10 квітня 2014 року в рамках робочої поїздки до Полтавської області міністр аграрної політики та продовольства України І. Швайка відвідав Глобинський район де ознайомився з виробництвом біогазу на Біоенергетичному комплексі Глобинського цукрового заводу агропромхолдингу «Астарта-Київ» та побував у ТОВ «Рост Агро» де ознайомився з організацією виробництва насіння сортів та гібридів вітчизняної селекції зернових культур.

Спілкуючись з місцевою громадою Ігор Швайка наголосив, що зважаючи на складну економічну ситуацію, обмеженість бюджетної підтримки в аграрному секторі, пріоритетом держави залишається розвиток українського села та допомога середньотоварним та дрібнотоварним сільгоспвиробникам.

В ході зустрічі міністр провів нараду з актуальних питань аграрного сектору у якій взяли участь керівництво області, обласні та районні організації з питань АПК, начальники районних управлінь агропромислового розвитку, керівники сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та голови сільських і селищних рад.

Фотоматеріали ОКІА «Новини Полтавщини»