Розпочав роботу традиційний Сорочинський ярмарок

23.08.2017

22 серпня на Полтавщині розпочав роботу традиційний Сорочинський ярмарок. Сьогодні "Сорочинський ярмарок" - це не просто великий торговий свято, на якому свою продукцію представляють провідні підприємства з України та інших країн. Це ще і яскраве театралізована вистава за участю героїв творів М. Гоголя та фольклорних колективів, а також велика концертна та розважальна програма.

Одною із головних прикрас Сорочинського ярмарку став коровай, який був  створений майстрами Хорольської механізованої пекарні. Коровай був розміщений в центрі території Полтавського містечка.

На території ярмаркового Полтавського містечка кожен із 25 районів області намагався представити родзинку та самобутність своєї території. Гарного настрою відвідувачам додавали творчі колективи, які не тільки виконували свої номери, а і намагалися залучити до їх участі гостей ярмарку. Народні майстри проводили різноманітні майстер-класи. Не обійшлося і без частування. Гості могли продегустувати мед із свіжеспеченим хлібом та запити все це медовухою.

Експозицію Полтавського містечка відвідали представники Кабінету Міністрів України, колеги Міністерства аграрної політики та продовольства України та Департамент агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації.

Сорочинський ярмарок буде працювати до 27 серпня 2017 року.