Семінар для малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників

05.04.2018

5 квітня в Департаменті агропромислового розвитку відбувся семінар «Вдосконалення шляхів збуту сільськогосподарської продукції через покращення маркетингу».

Семінар проведений в рамках співпраці Департаменту, Полтавської обласної сільськогосподарської дорадчої служби та громадської спілки «Полтавське товариство сільського господарства».

Його учасниками були керівники провідних сільгосппідприємств, фермерських господарств області, профільних обласних організацій.

З вступним словом виступив директор Департаменту Фролов Сергій Олександрович, в якому зазначив проблеми та необхідність вирішення актуальних питань сьогодення – це реалізації виробленої продукції невеликими сільгосппідприємствами, фермерськими господарствами, що функціонують самостійно.

Для учасників семінару було презентовано проект DECOMMEX - торгову площадку для учасників агропромислового комплексу з метою укладання контрактів на поставку сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки з повним циклом укладення угод. Проект передбачає створення ланцюгів реалізації сільськогосподарської продукції без участі посередників.

Виступив з своїми пропозиціями голова Асоціації фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини Бурлака Василь Михайлович, зокрема, щодо необхідності будівництва фермерських елеваторів на кооперативних засадах.

Всі учасники семінару активно обговорили тему та внесли пропозиції.