Семінар приурочений до 50-річчя відновлення навчального процесу Гадяцької однорічної сільськогосподарської школи у післявоєнні роки

21.12.2019

20 грудня 2019 року в м. Гадяч Полтавської області  в Гадяцькому аграрному училищі відбувся семінар приурочений до 50-річчя відновлення навчального процесу Гадяцької однорічної сільськогосподарської школи у післявоєнні роки.

Організатори: Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, Гадяцьке аграрне училище, Громадська спілка «Обласне об’єднання «Полтавський пасічник».

В семінарі взяли участь керівник експертної групи з питань євроінтеграції Директорату стратегічного планування та євроінтеграції Міністерства  розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Лозовицький О.С., директор ННЦ «Інститут бджільництва ім. Прокоповича» Постоєнко В.О., Президент ВГО «Спілка пасічників України» Стретович В.М., начальник відділу змісту освіти та організації освітнього процесу Міністра освіти і науки України Мірошниченко К.Б., заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністації Палій О.Б., головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Франчук В.І., директор ДНЗ «Гадяцьке аграрне училище» Сенчук Н.Д., міський голова м. Гадяч Нестеренко В.О., виконуючий обов’язки голови Гадяцької районної державної адміністрації Бондаренко С.М., представники науки, представники спілок пасічників з інших областей, бджолярі області.

В ході семінару відбулося ознайомлення з закладом, знайомство з проблемами та сучасними тенденціями розвитку бджільництва, аналітика світового ринку меду, вивчення європейських вимог до якості меду, інформація від переробників меду та виробників обладнання для бджільництва, презентація проекту USAID.