Семінар-тренінг «Стратегічне планування агроекономічного розвитку громад»

13.03.2024

12 березня 2024 року, в Чорнухинській територіальній громаді Лубенського району, директор Департаменту агропромислового розвитку облвійськадміністрації Сергій Фролов взяв участь у семінар-тренінгу «Стратегічне планування агроекономічного розвитку громад», який організував проєкт «Німецько-український агрополітичний діалог». В семінар-тренінгу взяли участь представники територіальних громад Полтавської області та інших областей України.

У своєму виступі Сергій Фролов поінформував про заходи, які вживаються для підтримки сільськогосподарських товаровиробників області та співпраці з територіальними громадами.

Директор департаменту підкреслив, що спільно з Програмою USAID АГРО ведеться робота з налагодження підтримки сімейних молочних ферм.

Спільно з територіальними громадами продовжується інвентаризація земельних ділянок та моніторинг впровадження мінімального податкового зобов’язання.

Також впроваджуються Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року. Крім цього презентував проєкт Програми розвитку та підтримки зрошувального землеробства Полтавщини на 2024-2028 роки та проєкт Програми розвитку рибного господарства Полтавської області на 2024-2028 роки.

Сергій Фролов запевнив, що плідна співпраця з територіальними громадами буде продовжена і в інших напрямках, адже спільними зусиллями можна досягти значних успіхів у розвитку сільських територій області.