У ПДАУ відбувся круглий стіл «Розвиток кадрового потенціалу Полтавщини»

03.03.2023

До участі в засіданні круглого столу були запрошені: Директор Департаменту агропромислового розвитку ОВА Сергій Фролов, в.о. ректора Полтавського державного аграрного університету Валентина Аранчій, Директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва, Керівники ГО «Полтавська обласна Асоціація фермерів і приватних землевласників імені Героя України, Героя Небесної сотні Віктора Чміленка» Василь Бурлака та інші представники державних органів і служб, територіальних громад, товаровиробників та академічної спільноти.

Під час круглого столу Сергій Фролов наголосив на важливості відновлення кадрового потенціалу зокрема із робітничих професій, таких як тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії А1, А2, В1), це позитивно вплине на проведення весняно-польових робіт та розвиток аграрного сектору області.

У рамках круглого столу було урочисто підписано договори про співпрацю між ПДАУ, Полтавським обласним центром зайнятості та Північно-Східним міжрегіональним управлінням Держпраці.

До речі, вшановуючи плідну працю Василя Бурлаки та з нагоди його 65-річчя, відомому аграрію вручили Почесну грамоту ПДАУ.