У Полтаві відкрили виставку «АгроПром-Полтава» та нагородили аграріїв

12.11.2015

11 листопада у виставковій залі Полтавського міського будинку культури відкрили міжрегіональну виставку-презентацію «АгроПром-Полтава», яка присвячена Дню працівників сільського господарства.

Демонстрували тут і засоби механізації для малих сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, дачних ділянок, спецодяг та спецлітературу, і продукти харчування, які можна було не тільки купити, а й скуштувати.

Цьогорічна виставка приймає учасників з усієї країни.

Організатори зазначили, що «АгроПром-Полтава» покликана стати надійним майданчиком для налагодження економічних зв’язків та надійного партнера.

Відкрили виставку голова Полтавської ОДА Валерій Головко та голова Полтавської обласної ради Петро Ворона. Вони привітали аграріїв з професійним святом, подякували їм за плідну працю та вручили нагороди.

“Ми сьогодні не тільки демонструємо техніку, а ще й говоримо про налагодження співпраці виробників і банків. Завдяки якій зараз у Полтавській області, і взагалі, в Україні, сільгоспвиробники, мають можливість незадорого купити техніку, яка вкрай необхідна для того, аби покращити і умови виробництва, і підвищити рівень аграрного бізнесу. Нам на Полтавщині є чим пишатися — ми маємо дуже хороші показники, щодо вирощування сільськогосподарської продукції. Полтавщина сьогодні попереду планети усієї, і ми пишаємося аграріями. Відзначаючи їхнє професійне свято, ми дякуємо їм за їхню плідну працю”, – сказав Головко.

“Хто народився в селі, особливо коли повертаєшся до своїх витоків, де живуть батьки або де вони поховані, душа перевертається. Я сьогодні дякую вам не тільки за те, що є хліб на столі, а за те, що він є у коморах тих людей, яких ви тримаєте у цьому житті і роботою, і продуктами, і усім необхідним для того, щоб вони жили. Ви сьогодні створюєте перспективу для українського села, завдяки вам воно ще живе. Я вам дякую не тільки за те, що ви вирощуєте хліб, а за те, що ви сьогодні, у значній мірі, на своїх плечах тримаєте українську армію. Кожен з вас волонтер, кожен передавав сотні і тонни кілограмів продуктів для того, аби солдати не були голодні, – щоб у них було і сало, і пиріжки, і хліб”, – сказав Ворона.

Учасників виставки та гостей привітали творчі колективи Полтави.

Триватиме виставка 11 та 12 листопада.

Матеріал Обласного комунального інформаційного агентства «Новини Полтавщини»