В Миргородському районі проведено День Поля

30.08.2018

30 серпня за участю Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації у с. Великі Сорочинці Миргородського району на базі господарства АОПП «Великосорочинське» відбувся день поля компанії ТОВ «Піонер Насіння Україна» та «Corteva Agriscience» яка виводить на ринок України новий бренд насіння «Brevant Seeds».

Учасники заходу мали можливість ознайомитись з гібридами кукурудзи та соняшнику, які добре себе зарекомендували в умовах Полтавської області та отримати від фахівців професійну консультацію, щодо строків їх посіву  і технології вирощування, зокрема правильного підбору гібридів з відповідним ФАО та ознайомитись з новими гібридами які знаходяться на випробуванні.

Основний наголос в зв’язку з частими повітряними та грунтовими посухами в області був зроблений на посухостійкі гібриди, які потребують менше вологи на одиницю продукції.