Весняно-польові роботи в області розпочались!

13.04.2018

Весняно-польові роботи в області вже розпочато станом на 13 квітня до посіву ярих культур приступили господарства 19 районів області.

Ярих культур посіяно – 12,4 тис. га., з них ранніх зернових та зернобобових – 10,7 тис. га, в тім числі пшениці 0,5 тис. га, ячменю 5,7 тис. га, гороху 3,5 тис. га.

Ряд господарств Зіньківського, Н.Санжарського, Семенівського та Шишацького районів приступили до посіву соняшнику, якого вже посіяно 1,5 тис. га.

В Хорольському та Миргородському районах розпочали посів цукрових буряків яких посіяно перші 224 га.

Головною проблемою цієї посівної кампанії в зв’язку із запізненням строків настання оптимальних температур та швидким їх наростанням є необхідність посіву сільськогосподарських культур в дуже стислі строки і навантаження на техніку буде досить вагоме.

Проблем із забезпеченням сільгосптоваровиробників матеріально-технічними ресурсами немає.