Відбулися навчання спеціалістів агрономічних служб Полтавської області

25.02.2021

Департамент агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації, 25 лютого 2021 року на базі Полтавського Державного аграрного університету провів навчання спеціалістів з агрономії та головних агрономів насіннєвих господарств районів, спеціалістів з контролю у сфері насінництва та відділу контролю за обігом засобів захисту рослин в районах управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, спеціалістів дослідної станції ім. М.І.Вавилова, завідувачів лабораторій та агрономів Полтавського обласного державного центру експертизи сортів рослин із впровадження новітніх інтенсивних технологій та вирощування продукції рослинництва в 2021 році.

З вступним словом перед присутніми виступив заступник директора Департаменту Палій Олег Борисович, який наголосив, що в умовах викликів, з якими стикаються аграрії останнім часом, а це і пандемія, посухи та інші об’єктивні фактори, подібні заходи спрямовані на донесення до спеціалістів актуальної інформації, яка, в подальшому, дасть змогу їх мінімалізувати.

Перед слухачами виступили профільні вчені Полтавського державного аграрного університету, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, полтавської філії ДУ «Дерржгрунтохорона», регіонального офісу водних ресурсів в Полтавській області, громадської спілки «Обласне об’єднання «Полтавський пасічник» та управління Держпраці в Полтавській області

Всього в навчанні взяло участь 85 спеціалістів господарств агропромислового комплексу Полтавщини та профільних державних служб.

Слухачі навчання вдосконалили свої знання з таких актуальних питань, як «Оцінка стану посівів озимих культур та вибір оптимальних кроків», «Управління агротехнологіями за умов посухи», «Проблеми та перспективи зрошення в Полтавській області», «Державний нагляд (контроль) у сфері захисту рослин», познайомилися з тенденціями та змінами в законодавстві в питаннях насінництва та охороні праці.