Відбулось засідання обласної комісії з визначення сільськогосподарських та лісогосподарських підприємств, яким надаватимуться кошти з обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва

01.11.2017

1 листопада 2017 року в обласній державній адміністрації відбулось засідання обласної комісії з визначення сільськогосподарських та лісогосподарських підприємств, яким надаватимуться кошти з обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва. За підсумками комісії 4 суб’єктам господарювання запропоновано відшкодувати понесені витрати на розкорчовку старих багаторічних насаджень пропорційно до понесених витрат.

В даний час готуються документи для погодження переліку об’єктів на засіданні постійних комісій обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин, екології та раціонального природокористування з послідуючим винесенням на затвердження на чергову сесію обласної ради.