Відбулося чергове засідання конкурсної комісії з визначення виконавців заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року

17.06.2020

16 червня 2020 року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення виконавців заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, що фінансується з обласного бюджету, за напрямками: «Технічне переоснащення», «Садівництво та ягідництво» і «Кредитування фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та фізичних осіб-підприємців».

На розгляд до конкурсної комісії надійшли заявки та документи від 10 претендентів (суб’єктів господарювання).

1. За напрямком «Технічне переоснащення» буде надано 2-м претендентам компенсацію в розмірі 30% вартості придбаних в поточному році тракторів, на загальну суму 303,0 тис. грн.

2. За напрямком «Садівництво та ягідництво» буде надано 3-м претендентам компенсацію в розмірі 30% вартості витрат, що понесені на посадку плодово-ягідних насаджень, на загальну суму 220,92 тис. грн.

3. За напрямком «Кредитування фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та фізичних осіб-підприємців» визначено переможцями конкурсу бізнес-планів 4-х претендентів, яким буде надано фінансову підтримку на платній та зворотній основі, у розмірі по 500,0 тис. грн., на загальну суму 2,0 млн. грн.

Прийом заявок на участь у конкурсі триває!