Відбулося перше засідання в 2021 році конкурсної комісії з визначення виконавців заходів, які проводяться на конкурсній основі, Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року

01.07.2021

25 червня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення виконавців заходів, які проводяться на конкурсній основі, Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року, що фінансується з обласного бюджету, за напрямками: «Технічне переоснащення», «Садівництво та ягідництво» і «Підтримка сільськогосподарської дорадчої діяльності».

В 2021 році на виконання заходів Програми з обласного бюджету виділено 2,5 млн. грн.

На розгляд до конкурсної комісії надійшли заявки та документи від 6 претендентів (суб’єктів господарювання).

За напрямком «Технічне переоснащення» буде надано одному претенденту компенсацію в розмірі 30% вартості (без ПДВ) придбаного в поточному році трактора, на суму 132,5 тис. грн.

За напрямком «Садівництво та ягідництво» буде надано одному претенденту компенсацію в розмірі 30% вартості витрат понесених на посадку плодово-ягідних насаджень, на суму 124,0 тис. грн.

За напрямком «Підтримка сільськогосподарської дорадчої діяльності» конкурсна комісія визначила виконавцями заходів ТОВ «Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба» та Полтавську обласну Громадську організацію «Офіційна сільськогосподарська дорадча служба», що отримають відшкодування за надані дорадчі послуги, у розмірі 500,0 тис. грн за рахунок коштів обласного бюджету в 2021 році.

Прийом заявок на участь у конкурсі триває!