Відбулося заключне засідання конкурсної комісії з визначення виконавців заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року

10.12.2020

9 грудня 2020 року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення виконавців заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, що фінансується з обласного бюджету, за напрямками: «Розвиток тваринництва та рибництва», «Розвиток бджільництва», «Садівництво та ягідництво», «Технічне переоснащення» і «Розвиток органічного землеробства та виробництво органічних продуктів харчування».

На розгляд до конкурсної комісії надійшли заявки та документи від 19 претендентів (суб’єктів господарювання).

1. За напрямком «Садівництво та ягідництво» буде надано 4-м претендентам компенсацію в розмірі 30% вартості витрат, що понесені на посадку плодово-ягідних насаджень, на суму 130,4 тис. грн.

2. За напрямком «Технічне переоснащення» буде надано 4-м претендентам компенсацію в розмірі 30% вартості придбаних в поточному році тракторів, на загальну суму 739,5 тис. грн.

3. За напрямком «Розвиток органічного землеробства та виробництво органічних продуктів харчування» буде надано 10-м претендентам компенсацію в розмірі 100% понесених витрат у зв’язку із проведенням та підтвердженням відповідності виробництва органічної продукції (сировини) та отриманням сертифіката відповідності, на суму 539,5 тис. грн.

Також на засіданні конкурсної комісії було погоджено реєстри претендентів на часткове відшкодування витрат за напрямками «Розвиток тваринництва та рибництва» і «Розвиток бджільництва», що надійшли від сільських рад:

- буде надано 10-м особам відшкодування вартості наданих послуг із штучного осіменіння телиць та корів (32 гол.), в розмірі 9,6 тис. грн.;

- буде надано 2-м особам фінансова підтримка за приріст поголів’я корів (9 гол.), в розмірі 27,0 тис. грн.;

- буде надано 1-й особі відшкодування витрат за придбання доїльної установки, в розмірі 3,55 тис. грн.;

- буде надано 1-й особі відшкодування вартості матеріалів та обладнання для облаштування першої пасіки (40 вуликів), в розмірі 29,4 тис. грн.;

- буде надано 8-м особам відшкодування вартості закуплених племінних бджолосімей, бджоломаток (277 шт.), в розмірі 158,75 тис. грн.