Відбулося засідання робочої групи з розробки Програми розвитку галузі рибного господарства Полтавської області

06.12.2023

6 грудня 2023 року в Департаменті агропромислового розвитку облвійськадміністрації відбулося засідання робочої групи під головуванням директора Департаменту Сергія Фролова з розробки Програми розвитку галузі рибного господарства Полтавської області, в якій прийняли участь представники Управління державного агентства меліорації та рибного господарства у Полтавській області, Департаменту екології та природних ресурсів, Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області, Полтавського державного аграрного університету, Департаменту агропромислового розвитку.

Метою робочої групи було обговорення проєкту Програми розвитку рибного господарства Полтавської області, розробленого Інститутом рибного господарства НААН України, теперішнього стану водойм,  зокрема говорили про збереження та нарощення водних біоресурсів.

В ході засідання учасники робочої групи розглянули основні напрямки Програми та  визначили завдання для оптимального впровадження і реалізації її в області.

Прийнято рішення доопрацювати Програму з урахуванням внесених пропозицій членами робочої групи та підготувати на розгляд сесії Полтавської обласної ради.