Виставка продуктів харчування Ukrainian Food Expo

06.01.2021

За інформацією Торгово-промислової палати України 24-25 березня 2021 року в Києві відбудеться виставка продуктів харчування Ukrainian Food Expo, організаторами якої є Асоціація «Ю-ФУД» та ТПП України.

Мета виставки - презентація продовольчого потенціалу України на внутрішньому та міжнародному ринках, обговорення актуальних проблем, відпрацювання практичних рішень щодо розвитку вітчизняного ринку продовольчих товарів під час кризи, організація ефективного майданчика для зустрічей між виробниками та вітчизняними й іноземними партнерами. Минулого року в роботі виставки взяли участь понад 200 українських компаній та більше ніж 5000 професійних відвідувачів з 50 країн світу.

Коронавірус негативно вплинув на діяльність малих та середніх вітчизняних виробників продуктів харчування, зменшив їх можливості з презентації продукції та пошуку партнерів в Україні та за кордоном, скоротив обсяги реалізації та став причиною призупинення діяльності та скорочення персоналу. Тому, організатори виставки приділяють особливу увагу роботі з потенційними відвідувачами. Проводиться аналіз можливостей учасників виставки та їхньої продукції, визначаються потенційні споживачі та ринки збуту. За результатами цього аналізу, окрім традиційних механізмів реклами виставки, проводиться цільова рекламна компанія та індивідуальне запрошення потенційних партнерів для українських учасників. Це дозволяє малим і середнім вітчизняним компаніям мати програму роботи на виставці та розраховувати на укладання внутрішніх та зовнішньоекономічних контактів.

Додаткову інформацію про участь у виставці продуктів харчування Ukrainian Food Expo можна отримати у заступника директора Центру міжнародної ділової співпраці Торгово-промислової палати України Голято Андрія (+380 67 662 96 56, b2bexpo@ucci.org.ua).

Пропозиції щодо участі у виставці товаровиробників області приймаються Департаментом агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації до 18.01.2021 року за електронною адресою: apk-vekonom@adm-pl.gov.ua.