Вітання з Днем фермера

Шановні фермери Полтавщини!

Зі щирими словами вдячності та побажання миру і добра звертаюся до Вас у цей літній червневий день, День фермера.

Ваша праця – це не лише кропітка щоденна робота, яка вимагає глибоких професійних знань та постійного самовдосконалення. Фермерство – це особливий стиль і сенс життя Вас та Ваших родин, який потребує величезної самовіддачі, терпіння, відповідальності та колосальної працьовитості.

Своєю нелегкою, але важливою працею Ви забезпечуєте продовольчу безпеку Полтавщини. А знедавна, у зв’язку з повномасштабним російським вторгненням Ви допомагаєте українській армії, територіальній обороні та волонтерам, наближаючи нас до перемоги.

Тож, у день Вашого свята, яке об'єднує всіх, хто любить рідну землю і працює на її благо, прийміть слова подяки за Вашу невтомну працю, збереження народних традицій та значимий вклад в розвиток аграрного сектору України та області.

Зичу процвітання і стабільності Вашим фермерським господарствам, а Вам і Вашим родинам – міцного здоров'я, щастя, родинного тепла і добробуту.

Директор Департаменту
агропромислового розвитку
Полтавської облвійськадміністрації                                                            Сергій ФРОЛОВ