Вітання з Днем місцевого самоврядування

07.12.2023

Шановні депутати, працівники місцевого самоврядування, щиро вітаю Вас з професійним святом – з Днем місцевого самоврядування.

Cаме на депутатський корпус та органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад Полтавщини, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання людей.

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісній співпраці з територіальними громадами області, Департаменту агропромислового розвитку облвійськадміністрації вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати на місцях державну аграрну політику та мати багато перспективних планів та задумів.

Тож, нехай цей урочистий день додасть усім Вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя нашого краю.

Щиро дякую за співпрацю та зичу всім мирного неба, міцного здоров’я, достатку, успіхів у роботі на благо Полтавщини та всієї України! Слава Україні!

Директор Департаменту агропромислового
розвитку Полтавської облвійськадміністрації                                                                        Сергій ФРОЛОВ