Внесено зміни до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року

12.07.2021

Рішенням пленарного засідання п’ятої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання від 6 липня 2021 року № 200 внесено зміни до  Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року. Внесені зміни до Програми враховують рекомендації та пропозиції територіальних громад, громадських об’єднань і організацій, сільськогосподарських товаровиробників, та покращують механізм її реалізації, зокрема, розширюють кількості учасників за напрямами Програми «Розвиток тваринництва», «Технічне переоснащення», «Кредитування фермерських господарств» і «Створення та підтримка сільськогосподарських кооперативів».

Також було прийнято Програму поводження з побічними продуктами тваринного походження та забезпечення діагностики і оперативного виявлення збудників інфекційних хвороб, спільних для людей і тварин, на території Полтавської області на 2021-2025 роки, рішення обласної ради від 06.07.2021 № 201.