Впровадження дистанційних "круглих столів" з питань реалізації земельної реформи

24.06.2021

Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації запроваджено проведення дистанційних круглих столів з метою надання консультативної допомоги з питань реалізації земельної реформи та ефективного управління землями громад у зв’язку із новітніми змінами земельного законодавства України.

24.06.2021 в режимі конференції Microsoft Teams проведено  дистанційний круглий стіл з обговорення проблемних питань з реалізації норм Закону України від 28.04.2021 №1423-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин».

Під час проведення заходу заступником директора Департаменту агропромислового розвитку Віктором Скрилем та начальником відділу моніторингу та використання земельних і водних ресурсів Аллою Косик в режимі живого діалогу надані роз’яснення з конкретних проблем, з якими стикаються органи місцевого самоврядування в ході реалізації наданих повноважень.

Запитання - відповіді розміщені на сайті Департаменту в розділі «Земельна реформа».

В подальшому щочетверга о 10.00 будуть проводитись дистанційні круглі столи з питань реалізації земельної реформи та ефективного управління землями громад у зв’язку із новітніми змінами земельного законодавства України.