Зустріч з органами місцевого самоврядування та сільськогосподарськими товаровиробниками Лубенського району

12.03.2021

Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації розпочато ряд зустрічей з представниками органів місцевого самоврядування та сільськогосподарських виробників з питань державної і регіональної підтримки агропромислового комплексу області в 2021 році.

11 березня 2021 року відбулася перша зустріч в Лубенському районі. В нараді прийняли участь директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов, голова Лубенської райдержадміністрації Сергій Сіряченко, заступник голови районної ради Олександр Циганенко, голова Полтавської обласної асоціації пасічників Наталія Сенчук, голова обласного об’єднання фермерів і приватних землевласників Василь Бурлака, голови територіальних громад, керівники сільськогосподарських підприємств, голови фермерських господарств та пасічники Лубенського району.

Директор Департаменту Сергій Фролов представив напрямки державної і регіональної підтримки агропромислового комплексу в 2021 році та відповів на запитання присутніх.

Також були обговорені з учасниками наради питання щодо недопущення випадків отруєння бджіл підчас проведення польових робіт, врегулювання законодавчої бази що стосується галузі бджільництва та прийняття на баланс територіальних громад лісозахисних смуг.