Зустріч з представниками органів місцевого самоврядування Кременчуцького району

21.05.2021

Сьогодні відбулася зустріч Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації з представниками органів місцевого самоврядування Кременчуцького району з питань державної і регіональної підтримки агропромислового комплексу області в 2021 році, земельного законодавства.

В нараді прийняли участь: директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов, заступник голови Кременчуцької райдержадміністрації Артем Даценко, голови та фахівці з питань землекористування територіальних громад Кременчуцького району.

Директор Департаменту Сергій Фролов під час зустрічі представив присутнім напрямки державної підтримки  у 2021 році, такі як: підтримка розвитку галузей тваринництва, садівництва, фермерства, здешевлення кредитів та купівлі сільгосптехніки. Також наголосив на низці нових програм - підтримка страхування сільськогосподарської продукції, зрошення, органічного виробництва, нішевих культур та розвитку картоплярства.

Особливу зацікавленість учасників наради викликала презентація Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року та фінансування напрямків програми в 2021 році.

Відбулося обговорення змін до земельного законодавства щодо продажу земельних ділянок, питання державного контролю за використанням та охороною земель органами виконавчої влади.