Зустріч з представниками органів місцевого самоврядування Миргородського району

21.05.2021

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації продовжує зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування з питань державної і регіональної підтримки агропромислового комплексу області в 2021 році, земельного законодавства.

20 травня 2021 року відбулася зустріч в Миргородському районі. В нараді прийняли участь директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов, голова Миргородської райдержадміністрації Іваненко Ігор Борисович, голова районної ради Гирка Наталія Олексіївна, голови територіальних громад Миргородського району.

Директор Департаменту Сергій Фролов представив напрямки державної і регіональної підтримки агропромислового комплексу в 2021 році та відповів на запитання присутніх.

Також були висвітлені зміни до земельного законодавства щодо продажу земельних ділянок фермерським господарствам без проведення аукціону, питання державного контролю за використанням та охороною земель органами виконавчої влади.