Зустрічі агровиробників Полтавської області з представниками Всеукраїнської Аграрної Ради

28.05.2021

27 травня 2021 року в Миргородській районній державній адміністрації за участі голови Іваненка В.Б. та заступника Хоменка В.М., представників Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації в особі заступника директора Палія О.Б. та начальника відділу Косик А.І., представників Всеукраїнської аграрної ради проведено робочу зустріч з керівниками сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, органів місцевого самоврядування.

Питання які були висвітлено в процесі зустрічі:

- вирівнювання податкового навантаження аграріїв – огляд законодавчих ініціатив, які обговорюються у Верховній Раді України (законопроект №3131-д);

- ліцензування на зберігання пального та блокування податкових накладних;

- введення квот на імпорт мінеральних добрив, експорт сільськогосподарської продукції;

- розвитку кооперації в області як додаткового засобу для розвитку малого та середнього агробізнесу.

Особливу увагу було приділено огляду Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин №2194.

Цього ж дня подібну робочу зустріч було проведено в Глобинській міській раді з аграріями регіону. Громаду предтавив начальник відділу міської ради Бондар В.В.