Попередній конкурсний відбір інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2021 році

05.02.2020

Відповідно до положень статті 241 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами) та наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2015 № 80 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами) оголошений попередній конкурсний відбір інвестиційних програм (проєктів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.
Згідно з п.5 Постанови КМУ №196 інформація про інвестиційні програми і проєкти регіонального розвитку, що подана заявником регіональній комісії, оприлюднюється ним на відповідній сторінці офіційного вебсайту Мінрегіону до початку проведення оцінки та відбору.
Надаємо посилання на відео-інструкції нової системи.
Інтро: основні компоненти системи
Публікація новин на публічній частині
Публікація документів
Зміни контактних даних та строків подачі проєктів